...

IT-LAHENDUSED
E - R (11:00 - 19:00)
L (12:00 - 16:00) S - SULETUD

Arvuti kokkupanek Tallinnas

Pakume professionaalset arvuti kokkupanekut individuaalsete vajaduste jaoks. Meie spetsialistid valivad välja parimad komponendid ja panevad kokku teie nõuetele vastava süsteemi. Garanteerime teie uue arvuti koostamise ja jõudluse kõrge kvaliteedi.
Arvuti kokkupanek Tallinnas
Jätke oma telefoninumber ja saate 10% allahindlust oma seadme esimesele remondile

+37256911777

Individuaalne arvuti kokkupanek vastavalt teie vajadustele

Oleme spetsialiseerunud arvutite eritellimustele, pakkudes terviklahendusi, et luua süsteemid, mis vastavad ideaalselt teie nõuetele ja eelistustele.

Individuaalne arvuti kokkupanek vastavalt teie vajadustele

Konsultatsioon ja komponentide valik:

 • Kõikide komponentide kontrollimine: emaplaat, protsessor, RAM, kõvaketas, toiteallikas, videokaart.
 • Nõustamine erinevate ülesannete jaoks optimaalsete komponentide valikul.

Kokkupanek ja kohandamine:

 • Professionaalne arvuti kokkupanek valitud komponentidest.
 • Operatsioonisüsteemi (Windows, macOS, Linux) paigaldamine ja konfigureerimine.
 • Vajaliku tarkvara ja draiverite paigaldamine.

Optimeerimine ja testimine:

 • Süsteemi testimine stabiilse toimimise tagamiseks.
 • Optimeerime süsteemi parameetreid maksimaalse jõudluse saavutamiseks.

Täiendavad teenused:

 • Täiendava RAM-i ja SSD paigaldamine.
 • Uuendame videokaarte ja muid komponente.
 • Perifeerseadmete ja lisaseadmete seadistamine.
Meie individuaalne arvutiehituse teenus hõlmab kogu teie ideaalse süsteemi loomise protsessi – alates konsultatsioonist ja komponentide valikust kuni kokkupaneku, konfigureerimise ja optimeerimiseni. Võtke meiega ühendust, et saada professionaalne ja individuaalne arvuti koostamine.

Kaasaegsed seadmed

Me kasutame tipptasemel seadmeid täpseks diagnoosimiseks ja parandamiseks

Hinna läbipaistvus

Tagame läbipaistvad hinnad ilma varjatud tasudeta

Kvaliteedi tagamine

Pakume garantiid alates 3 kuust igat tüüpi remonditöödele

Originaalsed tarvikud

Kasutame ainult originaalkomponente usaldusväärsetelt tarnijatelt

Arvutite eritellimusel põhinev komplekteerimine

Komponentide valik ja paigaldamine

Professionaalselt kohandatud arvutite kokkupanek. Komponentide valik, süsteemi häälestamine ja optimeerimine maksimaalse jõudluse saavutamiseks. Individuaalne lähenemine igale kliendile. Ehitame arvuteid mängijatele, disaineritele, kontoritöötajatele ja kodukasutajatele.
Komponentide valik ja paigaldamine

Kokkupandud süsteemide optimeerimine ja häälestamine

Meie spetsialistidel on laialdased kogemused arvutite kokkupaneku alal ja nad on valmis pakkuma optimaalseid lahendusi iga ülesande jaoks. Garantii kvaliteedi ja töökindluse kohta kõigile kokkupandavatele arvutitele. Võtke meiega ühendust arvutite kokkupanekuks eritellimusel ja saate professionaalset teenust
Kokkupandud süsteemide optimeerimine ja häälestamine

Arvuti kokkupaneku protsess

1. Nõustamine ja planeerimine

Esimese sammuna arutame teie nõudeid ja soove. Meie eksperdid aitavad teil kindlaks teha, millised komponendid sobivad teie vajadustele kõige paremini, olgu selleks siis mängukompuuter, tööjaam või kõik-ühes-kodusüsteem. Me leiame teie eelarvele ja eesmärkidele sobivad parimad komponendid.

2. Komponentide tellimine ja tarnimine

Pärast komponentide nimekirja kokkuleppimist tellime kõik vajalikud komponendid usaldusväärsetelt tarnijatelt. Tagame kiire tarne ja kontrollime iga osa kvaliteeti ja spetsifikatsiooni. Võite olla kindel, et kõik tellitud komponendid on originaalsed ja kvaliteetsed.

Arvuti kokkupaneku protsess

3. Kokkupanek ja kohandamine

Meie kogenud käsitöömeistrid panevad teie arvuti hoolikalt ja professionaalselt kokku valitud komponentidest. Me paigaldame ja seadistame operatsioonisüsteemi (Windows, macOS, Linux) ja vajaliku tarkvara. Samuti paigaldatakse kõik draiverid ja uuendused, nii et arvuti on kohe pärast kokkupanekut kasutusvalmis.

4. testimine ja optimeerimine

Pärast kokkupanekut ja konfigureerimist testime süsteemi põhjalikult, et tagada selle stabiilsus ja tootlikkus. Teeme stressitestid, kontrollime, et kõik komponendid töötaksid korralikult, ja optimeerime seaded maksimaalse jõudluse saavutamiseks. Pärast edukat testimist on arvuti valmis teile üleandmiseks.

Teenused ja hinnad

Arvuti kokkupanek

Arvuti kokkupanek

al 40
 • 1. Komponentide valik ja tellimine.
 • 2. Komponentide kokkupanek ja paigaldamine.
 • 3. BIOSi seadistamine
 • 4. Testimine
Komponentide asendamine

Arvuti ümberehitus

al 50
 • 1. Arvuti lahtivõtmine
 • 2. Tolmu ja mustuse puhastamine
 • 3. Defektsete komponentide asendamine
 • 4. Süsteemi kokkupanek ja katsetamine
Arvuti uuendamine

Arvuti uuendamine

Kaubeldav
 • 1. Praeguse konfiguratsiooni analüüsimine
 • 2. Komponentide valik ja tellimine
 • 3. Uute komponentide paigaldamine
 • 4. Draiveri uuendamine ja testimine
Võtmed kätte arvuti

Võtmed kätte arvuti

al 80
 • 1. Konsulteerimine ja kliendi vajaduste määratlemine
 • 2. Komponentide valik ja tellimine
 • 3. Kokkupanek, BIOSi uuendamine
 • 4. OS ja programmide paigaldamine, testimine
TeenusedHind
Komponentide valikTasuta
HindamineTasuta
Arvuti kokkupanekal 40 €
Arvuti kokkupanek koos vesijahutussüsteemigaal 50 €
Komponentide asendamine (1 tk)al 10 €
Jahutussüsteemi väljavahetamineal 20 €
Veejahutussüsteemi väljavahetamineal 30 €
BIOSi uuendamineal 20 €
Operatsioonisüsteemi paigaldamineal 40 €
Kohandatud jahutussüsteemi ringluse paigaldamineLäbiräägitud
Arvuti ümberehitamineal 50 €
Arvuti uuendamineLäbiräägitud
Võtmed kätte arvutial 80 €

Miks kliendid valivad meie teenuse?

Usaldusväärne garantii arvutite remondile

Oleme kindlad oma teenuste kvaliteedis ja anname garantii kõikidele tehtud töödele. Garantiiaeg sõltub nii remondi tüübist ja keerukusest kui ka seadmest. Meie garantii hõlmab ainult teostatud töövaldkonda, mis võimaldab meil tagada suure vastutuse ja usaldusväärsuse. Kui pärast remonti tekivad probleemid, parandame need viivitamatult. Meie garantii on teie meelerahu ja usaldus meie töö usaldusväärsuse suhtes.

Püüame tagada, et meie kliendid Tallinnas saaksid parima arvutite remonditeenuse. Valides meid, valite kvaliteedi, tõhususe, individuaalse lähenemise ja usaldusväärse garantii.

Usaldusväärne garantii arvutite remondile

Kliendikesksus ja individuaalne lähenemine

Me hindame iga klienti ja pakume igale tellimusele individuaalset lähenemist. Meil on püsiklientidele boonusprogrammid ja soodustused, mis muudavad meie teenused veelgi kasumlikumaks.

Võimalus kutsuda spetsialist koju või kontorisse võimaldab teil aega säästa ja saada kvaliteetset teenust kohapeal. Tasuta parkimine ja mugav sissepääs töökotta pakuvad mugavust meie külastamisel. Samuti oleme loonud ligipääsetava infrastruktuuri puuetega klientidele, et kõik saaksid meie teenuseid takistusteta kasutada.

Kliendikesksus ja individuaalne lähenemine

Kiire ja tõhus arvutite remont

Me mõistame, kui oluline on teie seadmed kiiresti tööle saada. Meie tehnikud teostavad remondi ühe päeva jooksul, minimeerides seisakuaega ja võimaldades teil kiiresti tööle naasta.

Meie ettevõttesisene ladu ja väljakujunenud tarneahelad tarnijatega tagavad, et meil on juurdepääs kõigile vajalikele osadele, mis kiirendab remondiprotsessi. Oleme uhked oma reageerimisvõime üle ja püüame alati teie seadmeid võimalikult kiiresti parandada.
Kiire ja tõhus arvutite remont

Teie arvutiseadmete kvaliteetne remont

Pakume kvaliteetseid arvutite remonditeenuseid Tallinnas. Meie enam kui 20-aastase kogemusega spetsialistid tagavad professionaalsuse ja usaldusväärsuse. Kasutame ainult professionaalseid seadmeid, mis tagab tehtud tööde täpsuse ja vastupidavuse.

Mugavalt korraldatud töökoda võimaldab meie meistritel töötada tõhusalt ja kvaliteetselt, pakkudes klientidele suurepäraseid tulemusi. Usaldades meid, saate usaldusväärse remondi, mis pikendab teie seadmete eluiga.

Kvaliteetne arvutite remont

Korduma kippuvad küsimused arvutite kokkupaneku kohta

Pakume täielikku valikut arvutite komplekteerimisteenuseid, sealhulgas komponentide valikut, professionaalset komplekteerimist, operatsioonisüsteemi paigaldamist ja konfigureerimist ning süsteemi testimist ja optimeerimist.
Arvuti kokkupanek võtab tavaliselt 2 kuni 5 päeva, sõltuvalt komponentide kättesaadavusest ja kokkupaneku keerukusest. Me püüame lõpetada töö võimalikult lühikese ajaga, ilma et seejuures kvaliteedis järeleandmisi teeksime.
Anname garantii kõigile kokkupandud arvutitele ja paigaldatud komponentidele. Garantiiaeg sõltub komponentide tüübist ja võib ulatuda 1 aastani ja kauem.
Jah, te saate valida oma arvutile spetsiifilisi komponente. Anname nõu ja aitame valida teie vajadustele ja eelarvele sobivaimad komponendid.
Arvuti kokkupanek hõlmab operatsioonisüsteemi paigaldamist ja kohandamist lisatasu eest. Teie soovil paigaldame Windows, macOS, Linux ning vajalikud draiverid ja lisatarkvara.
Teenus „Arvuti võtmed kätte“ hõlmab täielikku töötsüklit arvuti kokkupanekul: alates konsultatsioonist ja komponentide valikust kuni kõigi vajalike programmide ja lisaseadmete kokkupaneku, konfigureerimise, testimise ja paigaldamiseni.
Jah, me pakume arvutite uuendamise teenuseid. Aitame teil valida uued komponendid, paigaldame need ja teeme vajalikud kohandused, et parandada teie süsteemi jõudlust.
Asume Tallinnas, Lasnamäe linnaosas. Lisateavet meie asukoha ja kontaktandmete kohta leiate leheküljelt Kontakt.
Jah, me saame ehitada arvuti, mis sobib ideaalselt teie erivajadustele, olgu see siis mängimiseks, graafikaks, videotöötluseks või muudeks professionaalseteks eesmärkideks. Komponentide valikul võtame arvesse kõiki teie nõudeid.
Scroll to Top